Menü Kapat

Bilgisayarda PUBG Mobile Nasıl Oynanır 2020 (En İyi PUBG Mobile Emülatörleri)

pubg ındır bılgısayara

Android oyunları hakkında konuşursak, şüphesiz, PUBG Mobile, akıllara durgunluk veren grafikleri ve bağımlılık yapıcı oyunuyla tüm bölümü öldürüyor. PUBG Mobile, hemen hemen her platformda mevcut olan en iyi ve en popüler çevrimiçi atış oyunlarından biridir.

PUBG Mobile, mobil cihazlarda oynamak içindir, ancak yine de birçok kullanıcı oyunu PC’lerinde oynamak istiyor. PUBG Mobile küçük ekran için optimize edildiğinden, kendinizi iyileştirirken silahınızı ateşlemek gibi bazı istenmeyen eylemler bekleyebilirsiniz. Bu nedenle, bu tür kasıtsız eylemlerden kaçınmak için, insanlar oyunu bilgisayardan oynamayı tercih eder.

PUBG Mobile bilgisayarda oynandığında farklı bir oyundur. Daha iyi kontroller sayesinde oyun çok daha kolay hale geliyor. Bu nedenle, mobil oyunu bir bilgisayar gibi daha iyi ve daha büyük bir cihazda simüle etmek her zaman en iyisidir. PC’de PUBG Mobile’ı taklit edebilen Windows için mevcut en iyi Android emülatörlerinden bazıları vardır.

Bilgisayarda PUBG Mobile Nasıl Oynanır 2020 (En İyi PUBG Mobile Emülatörleri)

Bu nedenle, bu makalede, bugün kullanabileceğiniz en iyi PUBG Mobile emülatörlerinden bazılarını listeleyeceğiz.

Not: PUBG Mobile’ın çalışması için daha iyi RAM ve işlemciye ihtiyacı olduğundan, siyah ekran sorunları yaşayabilirsiniz, PUBG Mobile oynarken oyun donuyor. Düşük kaliteli bir bilgisayarınız varsa, oyunu PC’de çalıştırmayı unutun. Yani, kendi sorumluluğunuzdadır.

1. BlueStacks

Şüphesiz, BlueStacks şu anda mevcut olan en iyi ve en popüler Android emülatörlerinden biridir. Bil bakalım ne oldu? Android emülatörü artık milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılıyor ve neredeyse tüm popüler Android uygulamaları ve oyunları için desteği var. PUBG’den bahsetmişken, evet BlueStacks, yetenekli bir cihazınız olduğu düşünülürse PUBG Mobile’ı Windows bilgisayarda sorunsuz bir şekilde çalıştırabilir pc de android kullanma için bu emülatörü kullanabilirsiniz.

2. Memu

Daha iyi bir oyun deneyimi sunan bir Android emülatörü arıyorsanız, Memu Play’i denemelisiniz. Play Store’da bulunan en iyi ve en iyi Android emülatörlerinden biridir. Memu Play geliştiricileri, emülatörün entegre grafiklerde bile mükemmel performans sağladığını iddia ediyor.

3. Gameloop

Gameloop emülatörü Tencent Ekibi tarafından geliştirildi ve PUBG Mobile için özel olarak tasarlandı. Gameloop ile ilgili en iyi şey, kullanıcıların daha iyi oyun deneyimi sağlamak için PUBG’yi tamamen optimize edilmiş kontrollere sahip bilgisayarlarda çalıştırmasına izin vermesidir. Her şey emülatöre önceden yüklenmiştir ve başlamak için klavye düzenini seçmeniz yeterlidir. Ancak, emülatör çok fazla işlem ve RAM gücünüzü tüketir, ancak aynı zamanda maksimum kare hızı da sağlar.

4. NOX Oynatıcı

Emülatör dünyasının önde gelen isimlerinden biridir. NOX Player ile ilgili en iyi şey, kullanıcıların PC’yi ikincil bir Android cihazı olarak kullanmasına izin vermesidir. PUBG Mobile hakkında konuşurken, NOX Player PUBG Mobile’ı 60 Kare hızına kadar çalıştırabilir. Sadece bu değil, aynı zamanda NOX Player, kullanıcıların klavye düzenini kontrol etmesine ve fare hızını ihtiyaçlarına göre ayarlamasına izin verir.

5. Andy

Andy popüler bir emülatör değil, ama birçok ilginç özelliği var. Listedeki diğer emülatörlerle karşılaştırıldığında Andy size daha iyi bir oyun deneyimi sunuyor. İyi olan şey, Play Store’daki yeni uygulamaların ve oyunların çoğuyla uyumlu olmasıdır. Bu nedenle, PUBG Mobile için Windows’ta kullanabileceğiniz en iyi Android emülatörleri.

6. LD Player

LD Player’ın en güzel yanı, kullanıcılara PUBG deneyiminizi artırabilecek birçok şaşırtıcı oyun özelliği sağlamasıdır. Bunun dışında LD Player, diğer tüm emülatörlere kıyasla PUBG Mobile’ı çalıştırmak için daha az RAM gerektirir. Bu nedenle, LD Player, bugün kullanabileceğiniz Windows için başka bir en iyi PUBG Mobile emülatörüdür.

7. Nvidia GeForce Now

Aslında bir PUBG Mobile emülatörü değildir, ancak kullanıcıların battle royale oyunları oynamasına izin veren bulut tabanlı bir hizmettir. Bilgisayarınız bir monitör görevi görürken GeForce sunucusunda PUBG ve Fortnite gibi oyunlar oynayabilirsiniz. Yani, işleme ve grafikler sunucular tarafından işlenir ve sadece oyunu kontrol etmeniz gerekir.

8. OS Player’ı Remix

Bu bir emülatör değil, Windows üzerinde tam teşekküllü bir Android işletim sistemidir. Remix OS’yi kullanmak için kullanıcıların önyüklenebilir bir USB veya disk oluşturmanız gerekir. Remix OS, özellikle YouTube, Twitch vb. Video paylaşım platformlarında oyun videoları oynamayı seven ağır oyuncular için tasarlanmıştır. Tam teşekküllü bir Android OS alacağınızdan, tüm Android uygulamalarını ve oyunlarını PC’de çalıştırabileceksiniz .

9. Ko Player

Diğer tüm Android oyun emülatörleri gibi, Ko Player da listedeki en iyi başka bir Android emülatörüdür. Ko Player’ın en güzel yanı, en iyi oyun deneyimini sunmaya odaklanan hafif bir araçtır. Android emülatörünü indirmek ücretsizdir ve PC’de PUBG Mobile’ı taklit edebilir. Bunun dışında, Ko Player klavye eşlemesini, gamepad emülasyonunu vb. Destekler.

10. Genymotion

Genymotion aslında bir oyun emülatörü değil, geliştiricilerin uygulamalarını ve oyunlarını test etmeleri için üretildi. Emülatör uygulamalara odaklansa da, PUBG Mobile da dahil olmak üzere oyunları çalıştırmak için kullanılabilir. Aşağı yönde, Genymotion’un klavye eşlemesi ve gamepad desteği yok.

Kubilay Sevük Administrator
Bartın Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. @kubilaysevuk ve @teknomaksi den bana ulaşabilirsiniz
follow me

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir