Menü Kapat

Binance Cüzdan Adresi Nerede?

Binance; dünya çapında milyonlarca kullanıcıya Dogecoin, Eth, Btc, Xvg, Bnb, Usdt, Ada, Dot, Xlm gibi para birimleri satın alıp satarak işlem yapma imkanı sunan bir kripto para borsasıdır. Kripto parayla ilgili işlem yapmak isteyen insanlar cüzdan adresi ile ilgili sorun yaşamış olabilir. Bu yazımızda Binance cüzdan adresi nerede sorusunun cevabını vereceğiz.

Binance Cüzdan Adresi Nerede?

1-Binance cüzdan adresinizin nerede olduğunu öğrenmek için www.binance.com adresini ziyaret edin ve daha sonra hesabınıza giriş yapın.

2-Hesabınıza giriş yaptıktan sonra (cüzdan)> (spot cüzdanı)> seçeneğine tıklayın.

binance

3-Ve daha sonra (yatırma) butonuna tıklayın.

cüzdan adresi

4-Yatırma butonuna tıkladıktan sonra karşınıza bu ekran gelecek. Coin kısmından istediğiniz coini seçin ve sol kısımda bulunan hesabınız için BTC para yatırma cüzdan adresini kopyalayın ve para çekmek istediğiniz platformun adres kısmına yapıştırın.

binance cüzdan adresi

Binance Cüzdan Adresi Öğrenme

İşte bu kadar kolay… Umarım Binance cüzdan adresi öğrenme için işinize yarayacak bir yazı olmuştur. Bu yöntemle birlikte binance cüzdan adresi oluşturma işlemini yapabilir ve başka platformlardan binance hesabınıza para yatırabilir ve çekebilirsiniz. İşinize yaradıysa arkadaşlarınızla paylaşın.

Kubilay Sevük Administrator
Bartın Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. @kubilaysevuk ve @teknomaksi den bana ulaşabilirsiniz
follow me

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir