Menü Kapat

Binance Para Yükleme | Komisyonsuz Para Yatırma

Binance Para Yükleme

Bitcoin ya da diğer coinlere sahip olmak istiyorsanız binance hesabı açmak ve daha sonra binance para yükleme işlemini yapmanız gerekmektedir. Bu işlem fazla zamanınızı almaz. Birkaç dakika içerisinde para yatırma işleminizi yapıp istediğniniz coinlerden birini satın alabilirsiniz.

Binance para yükleme için öncelikle Cüzdan > Spot > Yatırma > İtibari para > TRY tıklayın ve karşınıza gelen ekrandan yatırma yöetiminizle ilgili seçim yapın.

Papara İle Binance Para Yatırma

Yukardaki yolu izlediyseniz yolun sonuna yaklaştınız demektir. Papara ile binance para yatırma işlemi için Cüzdan > Spot > Yatırma > İtibari para > TRY > Papara Hesap Bakiyesine tıklayın.

binance papara para yatırma

Karşınıza gelen ekranda yatırmak istediğiniz tutar çıkacak. Tutarı girin daha sonra binance kayıt olduğunuz hesaptaki vatandaşlık numarasını girin. Devam et butonuna tıklayın papara telefon numaranızı ve şifrenizi yazın işlem tamam.

Papara İle Binance Para Yatırma

Papara Nedir?

Papara kullanıcıların internet üzerinden alışveriş yapmasını sağlayan online bir cüzdandır. Papara sayesinden 7 gün 24 saat hızlı ve güvenilir bir şekilde para transferi yapabilirsiniz. Paparanın en önemli avantajı da para transferi ve diğer ödemeler içinkullanıcılardan herhangi bir komisyon talep etmemesidir

Binance Hangi Bankalarla Anlaşmalı?

Bitcoin borsasının en önemli markalarından biri olan binance visa ve mastercard banka kredi kartları ile anlaşması bulunmaktadır.

Binance Komisyonsuz Para Yatırma

Eğer papara hesabınız yoksa ve binance hesabınıza para yatırıp herhangi bir coin almak istiyorsanız bu işlemi komisyonsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Bu işlemi yapmak ve binance komisyonsuz para yatırma için öncelikle https://trbinance.com sitesinden kendinize bir binance hesabı açın.

Daha sonra cüzdana gelin try basın ve yatırma butonuna basın ve orada yazan ibana parayı atın kısa bir süre içerisinde hesabınıza düşecektir. Para hesaba düştükten sonra USDT satın alın. USDT satın aldıktan sonra cüzdanda USDT yazısının yanında çekme ve yatırma butonu olacaktır. Çekmeye tıklayın. Daha sonra asıl binance hesabınızdan cüzdan > stop > yatırma > USTD > TRC20 yolunu izleyin karşınıza bir karekod ve usdt yatırma kodu çıkacaktır. Bu kodu kopyalayıp trbinance sitesinde kalmış olduğunuz yere yapıştırın.

Yani satın almış olduğunuz USDT’yi normal binance hesabınıza aktarın. Bu sayede binance komisyonsuz para yatırma işlemini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Binance 10x Ne Demek

Binance uygulamasında bazı coinlerin yanında 3x, 5x, 7x, 8x, 10x gibi sayılar görebilirsiniz ve binance 10x ne demek diye merak edebilirsiniz. Bu değerler tamamen o coinin kaç kat arttığıyla ilgilidir. Örneğin bir coinin yanında 10x yazıyorsa o coin 10 kat artmış demektir.

Binance Bakiye Para Gözükmüyor

Eğer binance hesabınıza girdiğinizde cüzdan kısmında para gözükmüyor ise internet problemi yaşıyor olabilirsiniz. Bir başka ihtimali göze alacak olursak binance çökmüş olabilir. Aynı anda yüklü miktarda satın alma ya da satış işlemi yapıldığında bütün sistemler belli bir süreliğine işlem yapamaz hale gelebilmektedir. Yani endişelenmenize gerek yok sistem birkaç dakika içerisinde aktif hale gelecektir ve hesap cüzdanınızda bakiye para gözükecektir.

Kubilay Sevük Administrator
Bartın Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. @kubilaysevuk ve @teknomaksi den bana ulaşabilirsiniz
follow me

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir