Menü Kapat

Gta 5 Epic Games Hata Çözümü 2020

Epic Games Store, Aralık 2018’de piyasaya sürüldüğünden beri bazı harika başlıklar verdi, ancak bir sonraki özgürlüğü ekstra özel bir şey. Bugüne kadar yapılmış en iyi oyunlardan biri ve PC’nin piyasaya sürülmesinden beş yıl sonra hala inanılmaz derecede popüler olan GTA V‘yi bugün ücretsiz olarak alabileceksiniz.

Dünyada Grand Theft Auto V’ye sahip olmayan az sayıda insan olduğunu düşünebilirsiniz, ancak özellikle Steam’in en çok satanlar tablosunda – özellikle satış etkinliklerinde – sürekli olarak görülür.

Tüm zamanların en çok satan oyunları listesine göre GTA V, 120 milyon adet satılan ikinci sırada yer alıyor. Sadece Minecraft’ın 176 milyon satışları daha iyi olabilir. Rockstar’ın unvanı, aynı zamanda Call of Duty: Black Ops’u yenerek  ve 2018’de yarattığı yaklaşık 6 milyar dolar, onu tüm zamanların en karlı medya ürünü haline getirdi.

Epic Games in GTA 5i bedava olarak piyasaya sürmesiyle oyunda arızalar çıkmaya başladı. Epic Games in sunucuları ara sıra çökmeye başladı. An itibariyle GTA 5 e Epic Games üzerinden dünyanın hiçbir yerinden giriş yapılamıyor. Konuyla ilgili detaylı bir bilgi aldığımızda tekrar yazı paylaşacağız.

Kubilay Sevük Administrator
Bartın Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. @kubilaysevuk ve @teknomaksi den bana ulaşabilirsiniz
follow me

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir