Menü Kapat

Gta 5 İndir ve Oyna Mobil

GTA (Grand Theft Auto) V, macera dolu bir oyundur. GTA V, Eylül 2013’te piyasaya sürüldü; o zamandan beri çok popüler oldu. Oyun o kadar popüler hale geldi ki, en hızlı video oyunu için Guinness dünya rekorlarını bile kırdı.

Daha sonra, GTA V bir PC sürümü getirdi ve şimdi raporlar GTA V’nin yaklaşan Konsol PS5 için de geleceği yönünde. GTA V çok popüler olmasına rağmen, resmi bir Android ve iOS sürümüne sahip değil. GTA V’nin akıllı telefonlarda bulunmamasının çeşitli nedenleri vardır. Ancak bu, oyunu telefonunuzda oynayamayacağınız anlamına gelmez. GTA 5 indir ve oyna mobil yardımcı olacak birkaç yol var .

Ayrıntılara girmeden önce, Android ve iOS sürümlerinin neden GTA V için mevcut olmadığına bir göz atalım.

GTA V’nin Android ve iOS Cihazlarda Bulunmamasının Nedenleri:

Dosya boyutu GTA V’in 72GB ve 8-16GB RAM dahili ile akıllı telefonlar geliyor.

-Oyunu oynamak için GTA V’nin 2GB’lık bir ekran kartı hafıza alanına ihtiyacı var

-Oyunun grafikleri çok yüksek.

Yani, oyunu akıllı telefonlara yükleyememenizin nedenlerinden bazıları bunlar. Bu oyunu telefonunuza yüklemek istiyorsanız, çözümü internette kesinlikle araştırmış olabilirsiniz. GTA V’nin GTA 5 mobile APK’sını indirip oyunu akıllı telefonlarınıza yükleyen birçok sonuca sahip olabilirsiniz. Ancak herhangi bir GTA 5 Android gibi APK İNDİRMEYİN. Gta 5 mobile apk + data vs. hiçbiri çalışmayacak; bunun yerine cihazınız çöp kutusunu alabilir.

Bu tür sahte bağlantılardan uzak durmalısınız. Verilen yolları deneyin ve oyunu telefonunuza alabilirsiniz.

Kubilay Sevük Administrator
Bartın Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. @kubilaysevuk ve @teknomaksi den bana ulaşabilirsiniz
follow me

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir