Menü Kapat

Gta V Epic Games Store’da Tamamen Ücretsiz Oldu

Epic Games Store, Aralık 2018’de piyasaya sürüldüğünden beri bazı harika başlıklar verdi, ancak bir sonraki özgürlüğü ekstra özel bir şey. Bugüne kadar yapılmış en iyi oyunlardan biri ve PC’nin piyasaya sürülmesinden beş yıl sonra hala inanılmaz derecede popüler olan GTA V‘yi bugün ücretsiz olarak alabileceksiniz.

Dünyada Grand Theft Auto V’ye sahip olmayan az sayıda insan olduğunu düşünebilirsiniz, ancak özellikle Steam’in en çok satanlar tablosunda – özellikle satış etkinliklerinde – sürekli olarak görülür.

Tüm zamanların en çok satan oyunları listesine göre GTA V, 120 milyon adet satılan ikinci sırada yer alıyor. Sadece Minecraft’ın 176 milyon satışları daha iyi olabilir. Rockstar’ın unvanı, aynı zamanda Call of Duty: Black Ops’u yenerek  ve 2018’de yarattığı yaklaşık 6 milyar dolar, onu tüm zamanların en karlı medya ürünü haline getirdi.

Ne Zamana Kadar Ücretsiz?

Epic Games Store ücretsiz olarak sunmaya karar verdiği GTA 5‘i 1 haftalığına mağazasında tutacak. Yani Epic Games Store’da 1 hafta içinde kütüphaneye ekleyip indiriğiniz GTA 5 i ömür boyu kullanabilirsiniz.

GTA 5 indir: GTA V ücretsiz olarak nasıl indirilir?

1-Epic Games ücretsiz gta 5 indir sayfasına buradan gidin https://www.epicgames.com/store/

2-Sağ alt köşedeki YÜKLE butonuna tıklayın,

3-Giriş yapın yada kayıt olun, açılan penceredeki SİPARİŞ VER butonuna tıklayın

4- Epic Games indirin yada açın, Kütüphaneden GTA 5’i ücretsiz indirin.

Kubilay Sevük Administrator
Bartın Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. @kubilaysevuk ve @teknomaksi den bana ulaşabilirsiniz
follow me

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir