Menü Kapat

İnstagram Toplu Takip Bırakma Kodu

Günümüzde son dereece yaygın bir şekilde kullanılan sosyal paylaşım sitelerinden biri olan İnstagram’ da takipçi kazanmak ve popüler olmak biraz zor olabiliyor. Bu yazımda size instagram toplu takip bırakma ve Instagramda takipçi silmek işlemini anlatacağım. Fazla uzatmadan başlayalım.

İnstagram Toplu Takip Bırakma Kodu

Toplu takipçi silme Instagram’da çoğunlukla çeşitli uygulamalar ile yapılmaktadır fakat uygulama yüklemek istemiyorsanız tabiki bunun kolay bir yolu vardır. Aşağıdaki kod ile kolay bir şekilde İnstagram Toplu Takip Bırakma işlemini yapabilirsiniz.

Toplu takip bırakma kodu: var inputs = document.getElementsByClassName(‘_qv64e _t78yp _4tgw8 _njrw0’); for(var i=0; i<inputs.length;i++) { inputs[i].click(); }

Toplu takip etme kodu: var inputs = document.getElementsByClassName(‘_qv64e _gexxb _4tgw8 _njrw0’); for(var i=0; i<inputs.length;i++) { inputs[i].click(); }

İnstagram Takipçi Kasma

Öncelikle İnstagram plotformu dış güzelliğe önem veren bir platform. Sosyal hayatta her ne kadar iç güzellik ve karakter önemli olsa da sosyal medya da meşhur olmak için dış güzelliğe dikkat etmeniz gerekiyor. İnstagrama bir fotoğraf yüklediğinizde insanlarda olumlu bir hava bırakmanız lazım ki sizin fotoğrafınızı beğensinler ya da sizi takip etsinler. Güzel kıyaftler giyin, modaya uymasanız bile kendi modanızı oluşturun, eğer çevrenizdeki insanlardan, kötü giyiniyorsun gibi sözler duyuyorsanız giyim konusunda başka birinden yardım alın. Instagramda takipçi silme işlemini toplu olarak yapmak için videomuzu izleyin.

Eğer kişisel hesabınızda gezdiğiniz yerlerden kendi fotoğraflarınızı paylaşıyorsanız güzel fotoğraflar çekmelisiniz. Bunu için yapmanız gereken bazı şeyler var. Işığı doğru bir şekilde ayarlamanız gerekiyor. Işığı her zaman kameranın arkasına alın aksi takdirde fotoğraf karanlık çıkar. Günlük hayatta çoğumuz karşılaşmıştır, eğer kamerayı güneşe tutarsanız fotoğraf karanlık olur.Bu yüzden ışığı her zaman kameranın arkasına alın instagram story atın.

Güzel Fotoğraf Çekme Hileleri

Fotoğraf çekmek için şüphesiz en doğru zaman dilimi gün batımıdır. Öğlen güneşinde fotoğraflarınız genelde kötü çıkar bu yüzden gün batımına doğru fotoğraf çekmeniz gerekiyor. Eğer fotojenik değilseniz, yani fotoğraflarda kötü çıktığınızı düşünüyorsanız kameraya bakmayın. Başınız kameraya 90 derece olacak şekilde kameraya paralel başka bir yere bakın güzel çıktığınızı gözlemleyeceksiniz.

Farklı bakış açılarını yakalayın. Bulundunuğuz yerden çektiğinizde kötü çıkan fotoğraf başka bir yerden güzel çıkabilir. Bunu yaparken renk uyumunu ve perspektifi doğru bir şekilde ayarlamanız gerekiyor. Eğer fotoğraf çekmeye yeteneğiniz varsa bunları daha kolay yaparsınız.
Çektiğiniz fotoğrafları düzenleyin. Snapseed, Vsco ya da instagram gibi fotoğraf düzenleme uygulamalarıyla birlikte parlaklık, kontrast, sıcaklık, dolgunluk, ortam, hdr gibi ayarlamalar yaparak fotoğrafınızı basit bir şekilde daha güzel hale getirin.

Popüler olmak için sadece güzel fotoğraflar çekmek yetmiyor. Aynı zamanda daha fazla kişiye ulaşmanız ve sizi takip eden belli bir kitleye sahip olmanız lazım. Bunu yapmanın en basit yolu insanları takip etmek. Takip ettiğiniz çoğu kişi sizi geri takip edecek, bu sayede daha fazla kişiye ulaşacaksınız zamanla beğeni sayınız ve takipçiniz artacak.

Instagram Toplu Takip Bırakma Uygulamaları

İnstagram takipçi sıfırlama uygulamaları ile geri takip etmeyen kullanıcıları basit bir şekilde bulup Instagramda followers sıfırlamak işlemini yapabilirsiniz. İşte bunlardan bazıları: Cleaner for Instagram Unfollow, Block and Delete.

Böylece instagram toplu takip bırakma kodu ile instagram takipçi arttırma ya da takipçi unfollow etmek işlemini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Umarım beğenirsiniz arkadaşlarınızla paylaşın. Eğer bir sorun yaşarsanız yorum kısmına yazın.

Kubilay Sevük Administrator
Bartın Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. @kubilaysevuk ve @teknomaksi den bana ulaşabilirsiniz
follow me

1 Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir