Menü Kapat

İnstagramda Nasıl Takipçi Kasılır?

instagram da takipçi arttırmak

Bu yazıda instagramda nasıl takipçi kasılır anlatacağım. Instagram fotoğraf ve video paylaşmak için en popüler sosyal ağlardan biri . Ancak, Instagram sadece diğer insanlar sizi takip ettiğinde eğlencelidir ve eğer yakın zamanda kaydolduysanız, başlangıçta hiç kimsenin sizi takip etme şansı yoktur.

Bu makalede, instagram takipçilerinin nasıl izleneceği ve instagram takipçilerinin nasıl ve nerede satın alınacağı hakkında% 100 etik ve spam içermeyen instagram takipçilerinin nasıl alınacağını keşfedeceksiniz. Bir sürü insan instagram 5000 takipçi hilesi ücretsiz için arama yapıyor .

İnstagramda Nasıl Takipçi Kasılır?

Burada ücretsiz instagram takipçilerini hızlı bir şekilde elde etmek için en iyi stratejiler hakkında tartışıyoruz . Daha fazla instagram takipçisi almak için bu adımları izleyin ve kalıcı instagram takipçi hilesi satın almak için para harcamanıza gerek yok.

1- Profilinizi Tamamlayın

İlk şey daha ücretsiz instagram takipçileri almak için profilinizi tamamlamaktır. Biyografinizi tamamlayarak ilgi alanınızı tamamlayın. Her zaman bilgilerinizi verin çünkü insanlar asla sahte kişiliği takip etmenizi istemez. Yani, instagram üzerinde geniue bilgilerinizi doldurmak daha iyidir.

2- Güzel Fotoğraf ve Videolar Yükleyin

Takipçilerinizi artırmak istiyorsanız en iyi yol harika fotoğraf ve video yayınlamaktır. İnsanlar genellikle sadece fotoğraf gönderir, ancak komik veya bilgilendirici bir video gönderirseniz bana inanırsınız, daha sonra instagramda kesinlikle daha fazla benzer ve daha fazla takipçi alacaksınız More Likes = More Followers .

3- Popüler Etiketleri Kullan

Eğer #Tags kullanmıyorsanız o zaman asla daha fazla ücretsiz instagram takipçisi elde edemezsiniz. Çünkü Twitter ve diğer sosyal sitelerde olduğu gibi, instagram kullanıcıları belirli etiketleri diğerlerine göre tercih ediyor. Daha fazla instagram takipçisi elde etmek için fotoğraf veya video gönderirken kullanmanız gereken popüler etiketlerin listesi.

#love #instagood #me #tbt # sevimli #photooftheday #instamood #iphonesia #picoftheday #igers #girl #nice #instadaily #yaz #instagramhub # takip #igdaily #bestoftheday

4- Doğru Zamanda Gönderi

“Zaman” gerçek anahtar faktördür. Takipçilerinizin saat dilimine göre yayınlayın. Çoğunlukla insanlar sabahları veya geceleri instagram kullanırlar, yayınlamak için en iyi zaman Çarşamba günleri 17.00-18.00 arasındadır, çünkü bu zamanda aktif olan çoğu insan genellikle resimlerinizi sever ve daha fazla yorum gönderir. instagram takipçileri.

5- Instagram hesabınızı Facebook ile bağlayın

Bu, instagram takipçilerinizi anında artırmanın harika bir yoludur . Facebook kullanıcılarının yaklaşık %76’sı Instagram kullanıyor, bu nedenle hesabınızı facebook ile bağlamak kesinlikle takipçilerinizi artırmanıza yardımcı olacak. Facebook arkadaşlarınızı takip eder onlar da sizi takip ederler.

6- Fotoğraf Altyazısında Soru Sorma

Fotoğraflarınızda daha fazla beğeni almanın basit ve etkili bir yolu, fotoğrafın başlığında bir soru sormaktır. Bu sadece beğenilerinizi arttırmakla kalmaz, yorumları da artırabilir. Daha önce de belirttiğimiz gibi, etkileşim, Instagram’daki takipçi sayısını artırmanın en iyi yoludur.

8- Takipçileri Artırmak için Uygulamaları Kullanın

İnsanlarınızı çekecek Instagram’a göndermeden önce fotoğraflarınızı geliştirmek için fotoğraf düzenleme uygulamalarını kullanın ve bu da ücretsiz instagram takipçilerini artırmanıza yardımcı olacaktır. Piyasada kullanımı kolay fotoğraf düzenleme uygulamaları var.
Aşağıda en iyi uygulamalardan bazıları verilmiştir:

InstaSize:  Android  | iOS

HDR Fx Pro:  Android  | iOS

InstaFrame:  Android  | iOS

VSCO Cam:  Android  | iOS

PhotoGrid

Kubilay Sevük Administrator
Bartın Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. @kubilaysevuk ve @teknomaksi den bana ulaşabilirsiniz
follow me

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir