Menü Kapat

Pubg Mobile 90 Fps Yapma

PUBG Mobile’ın şu anda akıllı telefonlarda kullanılabilen en ünlü battle royale oyunu olduğuna şüphe yok. Oyun hem Android hem de iOS için kullanılabilir. Bir süredir PUBG Mobile oynuyorsanız, oyunun performans sorunları ile mücadele ettiğini bilirsiniz.

Akıllı telefonunuzun ne kadar güçlü olduğu önemli değil; oyun kesinlikle gecikecek. Aslında, oyun kötü bir şekilde optimize edilmiş ve bu nedenle kullanıcılar gecikmeler, yüksek kare hızları, desync sorunları gibi sorunlarla karşılaşıyor. Tüm bunlar PUBG Mobile deneyimini mahvediyor.

PUBG Mobile gecikmeleri / yüksek ping, akıllı telefonu optimize ederek düzeltilebilmesine rağmen, düşük kare hızı, dengesiz kare hızı, kare düşmesi vb. Gibi kare hızı sorunlarıyla başa çıkmak için üçüncü taraf bir uygulama kullanmanız gerekir. Oyun içi FPS’yi artırdığını iddia eden ‘PUBG için GFX Aracı‘ olarak bilinen uygulama Play Store da mevcut.

PUBG Mobile 90 FPS Yapma Adımları:

Bu yüzden, bu yazıda, 2020’de PUBG Mobile 90 Fps Yapma için bir çalışma yöntemi paylaşmaya karar verdik. Uygulama Android’in her sürümü ile uyumludur ve PUBG Mobile’da daha yüksek FPS elde etmenize yardımcı olur.

Adım 1. Öncelikle, Android cihazınıza PUBG için GFX Aracını indirin ve kurun .

Adım 2. Yüklendikten sonra, ana ekrandan uygulamayı açın.

Adım 3. Şimdi, ‘ Global ‘ sürümü seçin.

Adım 4. Şimdi GFX aracı ayarlarını tercihinize göre ayarlamanız gerekiyor .

Not: Size uygun olanı bulana kadar farklı ayarları denemeniz gerekir . Çözünürlüğü değiştirmek, oyundaki kontrol düğmelerinin konumunu değiştirebilir. Bu nedenle, oyun çözünürlüğünü GFX aracıyla değiştirmenizi önermiyoruz.

Adım 5. Eğer düşük kaliteli bir cihazınız varsa ve en iyi sonucu elde etmek istiyorsanız , grafiklerin altından ‘So Smooth’ seçeneğini seçin . FPS altında ’60 FPS’yi seçin

Adım 6. Ayrıca Kenar Yumuşatma, Oluşturma Kalitesi, Gölgeler, Gölge Mesafesi, Doku Kalitesi vb. Gibi diğer seçenekleri de ayarlayabilirsiniz.

Adım 7. Tamamlandığında, ‘OYUNU ÇALIŞTIR’ seçeneğine tıklayın.

Adım 8. Oyun şimdi açılacaktır. Kilitlenmemiş Çerçeve hızlarını ‘Ayarlar> Grafikler’ altında bulabilirsiniz.

Not: Çok az kullanıcı GFX aracının kullanımının bir hesap yasağına yol açtığını iddia etti. Ancak arkadaşlarım uygulamayı son 3-4 aydır sorunsuz kullanıyorlar. Bu nedenle, uygulamayı kendi sorumluluğunuzda kullandığınızdan emin olun.

Yani, bu makale tamamen PUBG Mobile’da FPS’nin nasıl artırılacağı, nasıl 90 FPS yapılacağı ile ilgili. Umarım bu makale size yardımcı olmuştur! Arkadaşlarınızla da paylaşın.

Kubilay Sevük Administrator
Bartın Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. @kubilaysevuk ve @teknomaksi den bana ulaşabilirsiniz
follow me

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir