Menü Kapat

Twitter Video İndir iOS

Birçok kişi iPhone için video indirmenin yolunu arıyor. Twitterda beğendiğiniz bir videoyu başka bir yerde paylaşmak isteyebilirsiniz. Twitter video indir ios için yazıyı takip edin.

Twitter çoğunlukla yazı yazıp beğeni ve retweet alabileceğiniz ya da 180 saniyeye kadar olan bütün videoları arkadaşlarınızla paylaşabilileceğiniz bir sosyal medya platformudur. Vine’ın kapanmasından sonra video paylaşma özelliğini uygulamaya ekleyen twitter snapchat ve instagramın ardından story özelliğini de uygulamya entegre etmiş durumda. Apple iPhone cihazlar için twitter video indirme yöntemini sizinle paylaşacağız. Aslında her şeyin olduğu gibi bunun da tabiki bir yolu var.

Twitter Video İndir iOS

1- Twitter’dan video indirmek son derece basit bir işlemdir. İlk olarak Apple Store’a giriş yapıp iPhone telefonları için uygun bir şekilde indirme yöneticisi bulunan Documents isimli uygulamayı indirmeniz gerekir.

2- Daha sonra twitter a girip indirmek istediğiniz videonun sağ alt kısmındaki paylaşma butonuna tıklayıp bağlantığı kopyala butonuna tıklayın.

3- Şimdi Documents uygulamsına girip fotoğrafta işaretli olan sağ alt kısımdaki butona tıklayın arama kısmından twitter video indir yazın ve ilk çıkan savefrom sitesine girin.

4- Sitede karşımıza çıkan “Url adresini girin” yazan yere kopyaladığınız linki yapıştırın. Bu sayede twitter video indirme işlemini kolay bir şekilde yapın.

5- İndirdiğiniz videoları ekranı sola kaydırıp Downloads klasöründe bulabilirsiniz. Videoları paylaşmak için altındaki 3 noktaya tıklayıp Share butonuna tıklamanız yeterli.

Yani bu yazı twitter video indirme ios uygulaması ile ilgiliydi Umarım işinize yaramıştır arkadaşlarınızla paylaşın.

Kubilay Sevük Administrator
Bartın Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. @kubilaysevuk ve @teknomaksi den bana ulaşabilirsiniz
follow me

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir